DarkGlass

Bezinwazyjne Przyciemnianie szyb Katowice

DarkGlass to profesjonalne przyciemnianie szyb w okolicy Katowic. Dysponujemy szerokim wyborem folii Premium marki ARMOLAN/GLOBAL. Jako bezpośredni importer produktów tej marki gwarantujemy bogaty wybór folii i ich konkurencyjne ceny.

W naszej ofercie znajdziesz folie o różnych wariantach przyciemnienia – od 95% do 30%, z łatwością dopasujesz więc folię do swoich potrzeb i oczekiwań. Montujemy folie na wszystkich pojazdach – niezależnie od typu nadwozia.

Chcesz przyciemnić szyby w sedanie, SUVie czy busie – w DarkGlass wykonamy każde, profesjonalne oklejanie szyb w atrakcyjnej cenie!

Dlaczego warto wybrać nasze przyciemnianie szyb w Katowicach?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na przyciemnianie szyb w DarkGlass? Nasza oferta to wiodące rozwiązanie w pobliżu Katowic – wyróżnia nas:

Dzięki dogodnej lokalizacji naszej siedziby dotrzesz do nas szybko i wygodnie z większości miejscowości na Śląsku. Bez problemu dojedziesz do nas z Katowic – nasza siedziba mieści się przy ul. 3 maja 165 (przy DTŚ). 

Jeśli szukasz profesjonalnego przyciemniania szyb w Katowicach i ich okolicy postaw na DarkGlass! Dowiedz się więcej o naszej ofercie przyciemniania szyb w Katowicach i umów się na oklejanie samochodu już dziś!

Przyciemnianie szyb Katowice - cennik

Cena naszych usług przyciemniania szyb w Katowicach zależy m.in. od rodzaju pojazdu, liczby oklejanych szyb oraz rodzaju użytej folii. Przykładowo, w przypadku małego, miejskiego samochodu segmentu A, takiego jak np. Volkswagen UP!, cena za oklejenie trzech szyb zaczyna się już od 200 zł.

Więcej o cenach naszych usług przyciemniania szyb w Katowicach dowiesz się, dzwoniąc pod numer: 32 308 07 06.

Jak działamy?

To, co wyróżnia naszą ofertę przyciemniania szyb w Katowicach to stosowanie w pełni bezinwazyjnej metody oklejania. Nie demontujemy szyb, co mogłoby doprowadzić do ich uszkodzenia – przyciemniamy je bez zdejmowania, z jednego kawałka precyzyjnie dociętej folii.

Ponadto oferujemy szeroki wybór folii (np. Daytona, Eldorado) i zapewniamy fachową pomoc w doborze właściwego produktu do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Oferujemy folie w kilku wariantach przyciemnienia: 95%, 80%, 65%, 50%, 30% – które bez trudu dopasujemy do Twoich oczekiwań i specyfiki szyb w Twoim aucie. Montujemy folie przyciemniające na szybach samochodów o każdym typie nadwozia – nie ważne, czy Twój pojazd to hatchback, sedan, kombi, coupe czy SUV – skutecznie zabezpieczymy go przed nadmiernym działaniem słońca!

Dlaczego warto przyciemniać szyby samochodowe?

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszych usług przyciemniania szyb samochodowych w Katowicach? Przekonaj się, że to świetna inwestycja, która odmieni Twój samochód na lepsze i znacząco poprawi wygodę jego użytkowania!

Przyciemnianie szyb samochodowych ma wiele zalet – przede wszystkim:

  • poprawia komfort jazdy – chroni przed zmęczeniem oczu,
  • chroni tapicerkę przed matowieniem i odbarwieniami,
  • zabezpiecza kierowcę i wnętrze samochodu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV,
  • zabezpiecza szybę przed zarysowaniem,
  • redukuje promieniowanie podczerwone (IR), odpowiedzialne za gromadzenie ciepła we wnętrzu auta – chroni przed wysokimi temperaturami latem,
  • zatrzymuje ciepło we wnętrzu pojazdu zimą,
  • poprawia skuteczność działania klimatyzacji,
  • poprawia walory estetyczne samochodu.

Przekonany? Skontaktuj się z nami i umów na przyciemnianie szyb w Katowicach już dziś!

Usługa bezinwazyjnego przyciemniania szyb samochodowych w Katowicach

Przyciemnianie szyb to elegancja i prestiż.

*gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Świętochłowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Piekary Śląskie,  Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice, Mikołów, Tarnowskie Góry, Czeladź, Radzionków – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.