DarkGlass

Przyciemnianie szyb samochodowych Gliwice

Chciałbyś zlecić przyciemnianie szyb samochodowych w mieście Gliwice? Chcesz powierzyć to zadanie profesjonalistom? Dobrze trafiłeś! 

Działamy na rynku jako DarkGlass już od 2010 roku. Czas działalności naszej firmy świadczy o ogromnym doświadczeniu jakie posiadamy i profesjonalizmie.

Przyciemnianie szyb samochodowych z DarkGlass

Podchodzimy indywidualnie do każdego powierzonego nam zadania. Decydując się na nasze usługi możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz całkowitą efektywność. Jesteśmy w stanie zaproponować do tego niskie i konkurencyjne ceny, gdyż jesteśmy bezpośrednim importerem folii premium ARMOLAN/GLOBAL.

Otrzymaliśmy również polski certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki z Krakowa nr 599/ICiMB/10 zgodny z decyzją Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej – Departamentu transportu Samochodowego (Dz. U. Nr 44 poz. 432, zał. 3).

Z naszych usług mogą skorzystać salony samochodowe, firmy i przedsiębiorstwa, banki, muzea, sklepy, szkoły, a także osoby prywatne. Możemy okleić zarówno samochody, jak i drzwi, okna w domach i mieszkaniach.

Dlaczego warto zdecydować się na przyciemnianie szyb samochodowych w Gliwicach?

Przyciemnianie szyb m.in. w Gliwicach niesie ze sobą wiele korzyści – dotyczą nie tylko wyglądu Twojego auta, ale również komfortu jego użytkowania. Nasze folie chronią też szyby przed różnego rodzaju uszkodzeniami. 

Jeżeli zdecydujesz się na przyciemnianie szyb: poprawisz swój komfort jazdy – przyciemnione szyby zabezpieczają przed zmęczeniem Twoich oczu; ochronisz tapicerkę przed działaniem słońca oraz szyby przed zarysowaniami; folia zredukuje temperaturę, dlatego latem w aucie będzie ona niższa – przełoży się to na większą skuteczność działania klimatyzacji. Oprócz tego Twoje auto będzie się doskonale prezentować, a jego wartość będzie wyższa – przyciemnianie szyb samochodowych w Gliwicach to elegancja i bezpieczeństwo!

Usługa bezinwazyjnego przyciemniania szyb samochodowych w Katowicach

Przyciemnianie szyb - oferta firmy DarkGlass

Dlaczego warto wybrać ofertę firmy DarkGlass? Posiadamy szeroki wybór folii do przyciemniania szyb w Gliwicach, które charakteryzują się różnym stopniem przyciemnienia – od 30 % do 95 %. Są one dopasowane do samochodów o każdym typie nadwozia – są to m.in. seadny, SUVy, crossovery, a nawet małe auta miejskie segmentu A. Nasze folie klasy premium to atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Dysponujemy także wieloletnim doświadczeniem w oklejaniu aut – wykorzystujemy do tego nowoczesne rozwiązania technologiczne. Gwarantujemy Ci trwałość i wytrzymałość! W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni dla Państwa pod numerem telefonu lub na mailu. Wszystkie potrzebne dane, znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

Przyciemnianie szyb to elegancja i prestiż.

*gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Świętochłowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Mysłowice, Mikołów, Tarnowskie Góry, Czeladź, Radzionków – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.