DarkGlass

Bezinwazyjne Przyciemnianie szyb samochodowych Mikołów

Chcesz zlecić przyciemnianie szyb samochodowych w Mikołowie lub okolicach? Chcesz powierzyć to zadanie profesjonalistom? Dobrze trafiłeś!

Działamy na rynku jako DarkGlass już od 2010 roku. Czas działalności naszej firmy świadczy o ogromnym doświadczeniu jakie posiadamy i profesjonalizmie.

Zadzwoń i sprawdź cenę dla Twojego samochodu. 32 308 07 06.

Przyciemnianie szyb samochodowych z DarkGlass

Podchodzimy indywidualnie do każdego powierzonego nam zadania. Decydując się na nasze usługi przyciemniania szyb w okolicy Mikołowa możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz całkowitą efektywność. Jesteśmy w stanie zaproponować do tego niskie i konkurencyjne ceny, gdyż jesteśmy bezpośrednim importerem folii premium ARMOLAN/GLOBAL.

Otrzymaliśmy również polski certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki z Krakowa nr 599/ICiMB/10 zgodny z decyzją Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej – Departamentu transportu Samochodowego (Dz. U. Nr 44 poz. 432, zał. 3).

Z naszych usług przyciemniania szyb mogą skorzystać m.in.:

  • salony samochodowe,
  • firmy i przedsiębiorstwa,
  • banki,
  • muzea,
  • sklepy,
  • szkoły,
  • osoby prywatne

Dlaczego warto zdecydować się na przyciemnianie szyb samochodowych w okolicy Mikołowa?

Przyciemnianie szyb samochodowych w Mikołowie to rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści dla kierowców i pasażerów. Oprócz estetycznego wyglądu auta, przyciemnione szyby zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Usługa bezinwazyjnego przyciemniania szyb samochodowych - Mikołów i okolice

Dlaczego warto wybrać ofertę firmy DarkGlass? Posiadamy szeroki wybór folii do przyciemniania szyb w okolicach Mikołowa, które charakteryzują się różnym stopniem przyciemnienia – od 30 % do 95 %. Są one dopasowane do samochodów o każdym typie nadwozia – są to m.in. hatchbacki, sedany, SUVy, crossovery, a nawet małe auta miejskie segmentu A. Nasze folie klasy premium to atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość.

Dysponujemy także wieloletnim doświadczeniem w oklejaniu aut – wykorzystujemy do tego nowoczesne rozwiązania technologiczne. Gwarantujemy Ci trwałość i wytrzymałość! W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni dla Państwa pod numerem telefonu lub za pośrednictwem e-maila.

Przyciemnianie szyb to elegancja i prestiż.

*gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: KatowiceŚwiętochłowiceZabrzeSosnowiecBytomPiekary Śląskie,  GliwiceRuda ŚląskaMysłowiceTarnowskie GóryCzeladźRadzionków – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.