DarkGlass

Folie ochronne na samochód

Chcesz, by Twoje auto wyglądało świetnie – najdłużej, jak to tylko możliwe? Postaw na folie ochronne PPF na samochód! To niedostrzegalna, dodatkowa warstwa ochronna, która skutecznie zabezpieczy karoserię pojazdu przed trudnymi do uniknięcia, małymi uszkodzeniami fizycznymi i chemicznymi
 
Folia ochronna PPF dzięki swoim doskonałym właściwościom, stanowi idealną ochronę wszystkich powierzchni lakierowanych Twojego pojazdu. Stanowi ona niezwykle grubą powłokę chroniącą karoserię przed takimi zagrożeniami jak: uderzenia kamieni, wszelkie drobne zarysowania i otarcia parkingowe, akty wandalizmu np. rysowanie kluczem.

Oklejanie samochodu folią ochronną PPF - dlaczego warto?

Karoseria samochodu stale narażona jest na uszkodzenia. Otarcia parkingowe, uderzenia kamyków, promieniowanie UV, sól stosowana zimą na drogach – to główne powody uszkodzeń lakieru. Jednak dzięki zastosowaniu folii ochronnej na samochód możesz ich uniknąć! To skuteczne zabezpieczenie przed zarysowaniami, zadrapaniami, czynnikami chemicznymi i atmosferycznymi. Folia ochroni ponadto wszelkie newralgiczne punkty przed powstawaniem ognisk korozji.

Może wydawać się, że oklejanie samochodu folią zabezpieczy lakier, jednak jednocześnie pogorszy jego wygląd. Nic bardziej mylnego! Folie ochronne na samochód błędnie kojarzone są z utratą blasku czy nieestetycznymi pęcherzykami powietrza – wysokiej jakości produkty nałożone zgodnie ze sztuką są niewidoczne, a jednocześnie skuteczne. Powierzając nam oklejenie auta folią ochronną możesz mieć pewność, że zostanie ono precyzyjnie zabezpieczone nie tracąc nic ze swojego piękna!

Jakie są główne zalety folii ochronnej na samochód?

  • skuteczne zabezpieczenie lakieru przed drobnymi uszkodzeniami, przetarciami, hologramami, czynnikami atmosferycznymi czy solą drogową,
  • pojazd dłużej wygląda jak nowy, a jego wartość nie spada z powodu defektów kosmetycznych,
  • nawet do 7 lat ochrony karoserii.

Folie ochronne na samochód w ofercie DarkGlass

Dysponujemy szeroką gamą wysokiej klasy folii ochronnych PPF, które gwarantują kompleksowe zabezpieczenie Twojego auta przed zarysowaniami, promieniowaniem ultrafioletowym czy solą drogową. Dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie idealnie dopasować folię z gotowych szablonów, dzięki czemu nie jest konieczne docinanie jej na pojeździe. Folię montujemy precyzyjnie – nie musisz obawiać się pęcherzyków powietrza czy strzępienia na brzegach! Nakładane przez nas folie ochronne są niewidoczne i w żaden sposób negatywnie nie wpływają na wygląd lakieru.

Chcesz skutecznie zabezpieczyć karoserię?
Umów się na nakładanie folii ochronnej w DarkGlass już dziś!

Skuteczna ochrona lakieru samochodowego z folią ochronną PPF

Niezależnie od tego, gdzie zostawiasz auto – na miejskim parkingu w centrum, czy blisko swojego domu – karoseria samochodu stale narażona jest na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczanie lakieru środkami dostępnymi w supermarketach nigdy nie będzie tak efektywne, jak folia ochronna PPF. Oklejanie aut tym materiałem pozwala cieszyć się doskonałym stanem karoserii na lata. Przede wszystkim, staje się ona odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Skutecznie zabezpiecza lakier przed zarysowaniami i zadrapaniami. W przypadku powstania zadrapania na folii, pod wpływem ciepła materiał sam się regeneruje. Dodatkowo, opiera się negatywnym skutkom warunków atmosferycznych. Latem chroni karoserię przed niebezpiecznymi dla samochodu promieniami ultrafioletowymi, z kolei zimą – stanowi ochronę przed solą stosowaną na polskich drogach. Dzięki oklejeniu auta nawet najbardziej newralgiczne miejsca zostają zabezpieczone przed powstawaniem korozji.

Łatwiejsze użytkowanie pojazdu i nie tylko!

Warto zwrócić uwagę, że stosowana przez nas folia ochronna PPF jest niewidoczna dla oka, za to jej działanie jest niezwykle odczuwalne. Przede wszystkim podczas mycia karoserii woda gromadzi się w kroplach, przez co wyeliminowana zostaje możliwość powstania smug. Całość staje się w pełni estetyczna i łatwiej utrzymać pojazd w czystości. Właściwość ta, uniemożliwia również owadom i wszelkim zabrudzeniom osadzanie się na zabezpieczonym lakierze. Chcąc nadać blask swojemu samochodowi, wystarczy go umyć wodą z płynem. Nie ma konieczności stosowania wosków, których nakładanie często bywa czasochłonne.

FAQ - wszystko, co musisz wiedzieć o foliach ochronnych na auto

Czy oklejanie samochodu folią niszczy lakier?

Nie – folie ochronne nie uszkadzają lakieru i można je zdjąć w dowolnym momencie. Po zdjęciu na karoserii nie zostają żadne ślady kleju.

Jak nakłada się folię ochronną na samochód?

Folia docinana jest według szablonów – a nie bezpośrednio na samochodzie. Przed jej nakładaniem pojazd jest dokładnie myty. Następnie folia nakładana jest na lakier i wygładzana.

Co daje folia ochronna na samochód?

Folia ochronna to najskuteczniejszy sposób ochrony lakieru na rynku. Zabezpiecza przed odpryskami, otarciami, działaniem czynników atmosferycznych.

Oklejanie samochodu folią ochronną to najskuteczniejszy sposób ochrony lakieru!

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę, gdyż im szybciej oklejone zostanie auto, tym dłużej będziesz cieszył się pięknem jego zabezpieczonego lakieru.

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: bezinwazyjne przyciemnianie szyb, przyciemnianie szyb przednich, przyciemnianie lamp samochodowych, szkolenia z przyciemniania szyb , szkolenia z przyciemniania szyb, przyciemnianie szyb w Katowicach

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Świętochłowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice czy Tarnowskie Góry – Profesjonalne oklejanie samochodu folią ochronną i przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.