Przyciemnianie lamp samochodowych, oklejanie, dymienie przednich i tylnych reflektorów - DarkGlass

DarkGlass

Przyciemnianie lamp

W przypadku, gdy klosze od świateł w Twoim samochodzie zmatowiały lub ich barwa nie pasuje do karoserii, nie musisz kupować nowych. Zmiana koloru lamp przez ich przyciemnienie, przekształci ich charakter nadając im całkowicie nowy wymiar.

Zapraszamy do współpracy właścicieli każdego rodzaju kloszy, nawet najbardziej niestandardowych. Każdy reflektor odnowimy, zmienimy jego kolor lub „przydymimy”. Profesjonalne przyciemnianie lamp, którym zajmujemy się w naszej firmie to sposób na nadanie samochodowi w pełni sportowego charakteru.

 

Efektowna ochrona świateł

Oferowana przez nas usługa polega na nałożeniu folii ochronnej PPF Stek zarówno na przednie, jak i na tylne reflektory. Nasza propozycja opiera się na przyciemnieniu ich przez nadanie im jednego z dwóch odcieni – DYNOSMOKE (ciemnego) lub DYNOSHADE oraz DYNOSHIELD (jasnego). Dzięki temu, zyskujesz możliwość zmiany koloru lampy idealnie pasującego do lakieru Twojego samochodu. W przypadku gustownych limuzyn, taki zabieg zdecydowanie podkreśla ich elegancję. Z kolei auto sportowe, zyskuje na wizualnej dynamiczności i agresywności.

Przyciemnianie lamp to jednak nie tylko poprawa aspektów wizualnych i zmiana ich koloru. Zamontowana folia PPF Stek to także doskonała ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Reflektory są zabezpieczone przed uderzeniami, zadrapaniami oraz przed matowieniem w starciu z promieniami słonecznymi. Warto skorzystać z usług profesjonalisty, gdyż błędnie nałożona folia lub jej zamiennik może sprawić, że całość będzie się prezentować co najmniej nieestetycznie. Dodatkowo, można nie uzyskać pełnej funkcjonalności jaką niesie za sobą zastosowanie materiału PPF Stek.

Przyciemnianie lamp zabezpieczy i poprawi wygląd twoich reflektorów!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: przyciemnianie szyb przednich, folie ochronne na samochód, oklejanie wnętrza samochodu, bezinwazyjne przyciemnianie szyb, przyciemnianie szyb Katowice

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.