DarkGlass

Bezinwazyjne Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb jest to usługa BEZINWAZYJNA tzn że nie demontujemy szyb do oklejania. Wszystkie szyby oklejane są z jednego kawałka folii! Jesteśmy bezpośrednim importerem folii marki ARMOLAN/GLOBAL przez co możemy zaproponować najlepsze ceny na foliach klasy premium.

Zadzwoń i sprawdź cenę dla Twojego samochodu. 32 308 07 06.

W ofercie DARKGLASS każdy znajdzie folię odpowiednią dla swojego budżetu. Ceny za przyciemnienie 3 szyb w aucie typu „VW up” zaczynają się już od 200zł! Gwarancja 7 lata (seria Daytona) 10 lat (seria Eldorado) i gwarancja DOŻYWOTNIA na usługę* 

Folie do przyciemniania szyb, na których pracujemy mają idealnie czarny kolor, kilka stopni przyciemnienia do wyboru (95%, 80%, 65%, 50%, 30%) a co najważniejsze nigdy nie tracą koloru! Nie robią się pęcherze, posiadają specjalną warstwę ochronną przed zarysowaniem. Są to specjalne folie przeciwsłoneczne termokurczliwe przeznaczone do przyciemniania szyb samochodowych i są to folie z właściwościami przeciwsłonecznymi, redukujące również promienie słoneczne podczerwone IR czyli ciepło.

 

Przyciemnianie szyb co zyskujemy?

  • Podnoszą walory estetyczne samochodu
  • Polepszają komfort jazdy
  • Stosowane w samochodach z klimatyzacją – poprawiają jej skuteczność
  • Występują w najmodniejszych odcieniach
  • Dają komfort jazdy – nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży
  • Przyciemnianie szyb działa jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki

Przyciemnianie szyb to elegancja i prestiż.

*gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.