DarkGlass

Indywidualne szkolenie z przyciemnienia szyb

Jako specjaliści w dziedzinie profesjonalnego oklejania samochodów różnego rodzaju foliami zajmujemy się także przeprowadzaniem kursów dla osób chcących nauczyć się naszej specjalności. Szkolenia organizowane są w siedzibie naszej firmy dla jednej, maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

Oferujemy szkolenia jednodniowe lub dwudniowe, podczas których słuchacze poznają tajniki naszej działalności i profesjonalnej usługi oklejania. Kurs obejmuje dwie części: praktyczną oraz teoretyczną. Część teoretyczna to elementy wiedzy, z którymi należy się zapoznać, by móc przejść do kolejnego etapu nauki. Część praktyczna pozwala natomiast na przećwiczenie ważnych elementów montażu. Nasze zajęcia wykonywane są w sposób profesjonalny, dlatego kurs przyciemniania szyb nie jest formą pokazu, a nauki metod i technik posługiwania się specjalistyczną folią i narzędziami, z których korzystamy podczas naszej pracy. Podczas zajęć kursanci najpierw obserwują działania instruktora, a następnie mają możliwość doświadczenia samodzielnej pracy z folią pod okiem osoby prowadzącej z wieloletnim stażem. Na zajęcia praktyczne została przydzielona odpowiednia ilość czasu, która pozwoli swobodnie uczyć się aż do uzyskania wymaganych efektów.

Co kursanci zyskują dzięki naszym szkoleniom

Część teoretyczna to zapoznanie się z wszystkimi narzędziami, którymi na co dzień posługujemy się w trakcie naszej pracy. Tutaj także kursanci poznają wszystkie dostępne w naszym specjalistycznym warsztacie produkty do przyciemniania szyb i lamp. Na tym etapie szkolenia odbędzie się również instruktaż pod przewodnictwem jednego z naszych pracowników. Na kolejnym etapie – praktycznym – kursanci będą już samodzielnie wykonywać czynności oklejania. Nauczą się wszystkich wykonywanych przez naszą firmę usług: montażu folii w jednym kawałku, sposobów nacięć na szkle, sposobów przyciemniania szyb oraz lamp bez ich demontażu, a także sztuczek, które ułatwiają nam codzienną pracę.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.24/00399/2019
Dzięki temu mają Państwo możliwość sfinansowania kursu ze środków Urzędu Pracy.

Szczegółowe informacje:

Więcej informacji na temat szkoleń:

Tel: 32 308 07 06
szkolenia@darkglass.pl

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.