Oklejanie wnętrza samochodu - DarkGlass.pl - DarkGlass

DarkGlass

Oklejanie wnętrza samochodu

Zajmujemy się nie tylko oklejaniem szyb – ale też elementów wnętrza samochodu. Z pomocą specjalistycznych, wysokiej jakości folii ochronnych i laminatów jesteśmy w stanie zabezpieczyć wnętrze nowych samochodów, lub dokonać kompleksowej renowacji wnętrza Twojego auta oraz nadać mu indywidualny charakter. Sprawdź szczegóły i dowiedz się więcej o naszej ofercie!

oklejanie wnętrza samochodu folią ochronną

Oklejanie wnętrza samochodu w ofercie DarkGlass

Dysponujemy szerokim wyborem folii, umożliwiających nadanie unikalnego charakteru wszelkim elementom plastikowym we wnętrzu pojazdu. Oferujemy folie gładkie i strukturalne, wyróżniające się trójwymiarowym, wyczuwalnym w dotyku wzorem. Oklejamy wszelkie elementy plastikowe i metalowe. Dbamy o wysoką dokładność – oklejamy elementy na zakładkę, zawijając folię na gorąco pod spód wszystkich elementów. Dzięki stosowaniu tej metody nigdzie nie prześwituje stary kolor części, całość jest spójna i wyróżnia się wysoką estetyką. 

Chcesz skorzystać z oklejania wnętrza swojego auta w DarkGlass? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie i umów się na dogodny dla siebie termin!

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia cennika oraz dobrania odpowiedniej usługi i materiału do Państwa potrzeb pod numerem:

32 308 07 06

W ramach usługi oklejania wnętrza zapewniamy:

Oklejanie wnętrza samochodu – najważniejsze informacje

Zastanawiasz się nad oklejaniem wnętrza samochodu? Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego sposobu ozdabiania auta. W razie dalszych wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Jakie elementy wnętrza samochodu można oklejać?

Folie można wykorzystać do oklejania wszelkich twardych, plastikowych elementów wnętrza samochodu. Z ich pomocą można odmienić wygląd np. listw wewnętrznych, wstawek w kierownicy, elementów kokpitu czy deski rozdzielczej.

Jaki efekt można uzyskać?

Wybór folii do oklejania wnętrz jest naprawdę szeroki i pozwala na uzyskanie różnych efektów – od gładkich po strukturalne. Do najpopularniejszych z nich zalicza się carbon, zamsz, efekt szczotkowanego aluminium / stali oraz efekt metaliczny (błyszczący). Szczególnie polecane są efekty strukturalne o trójwymiarowej powierzchni, przyjemne w dotyku i nadające sportowego charakteru.

Dlaczego warto zdecydować się na oklejanie wnętrza?

Oklejanie wnętrza samochodu to doskonały sposób na renowację zużytych elementów – ale nie tylko! Oryginalne folie pozwolą Ci na uzyskanie sportowego wyglądu wnętrza samochodu oraz nadadzą mu unikalny charakter. Jeśli chcesz odmienić swój pojazd folie do wnętrza będą doskonałym rozwiązaniem!

Oklejanie wnętrza samochodu, zabezpieczy Twoje auto na lata!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: przyciemnianie szyb przednich, folie ochronne na samochód, przyciemnianie lamp samochodowych, bezinwazyjne przyciemnianie szyb, szkolenia z przyciemniania szyb, przyciemnianie szyb w Katowicach

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.