DarkGlass

Oklejanie wnętrza samochodu

Zajmujemy się również zabezpieczaniem elementów wnętrza samochodu folią ochronną PPF. Z pomocą specjalistycznych, wysokiej jakości folii jesteśmy w stanie zabezpieczyć i odświżyć elementy PianoBlack Twojego samochodu. Sprawdź szczegóły i dowiedz się więcej o naszej ofercie!

oklejanie wnętrza samochodu folią ochronną

Zabezpieczenie wnętrza samochodu w ofercie DarkGlass

Dysponujemy szerokim asortymentem gotowych szablonów elementów Piano Black, po oklejeniu porysowane panele wyglądają jak nowe, folia posiada właściwości samoregenerujące (drobe rysy same znikają), a nowe nie porysowane będą zabezpieczone na długie lata.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia cennika oraz dobrania odpowiedniej usługi i materiału do Państwa potrzeb pod numerem:

32 308 07 06

W ramach usługi oklejania wnętrza zapewniamy:

Zabezpieczenie wnętrza samochodu – najważniejsze informacje

Zastanawiasz się nad zabezpieczeniem wnętrza samochodu? Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego sposobu ozdabiania auta. W razie dalszych wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Jakie elementy wnętrza samochodu można oklejać?

Folie można wykorzystać do oklejania elementów Piano Black np. listw wewnętrznych, wstawek w kierownicy, elementów kokpitu ekranów dotykowych.

Dlaczego warto zdecydować się na oklejanie ?

Oklejanie wnętrza samochodu to doskonały sposób na renowację zużytych (porysowanych) elementów – ale nie tylko! Folie pozwolą Ci zabezpieczenie elementy plastikowe na długie lata. 

Oklejanie wnętrza samochodu, zabezpieczy Twoje auto na lata!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: przyciemnianie szyb przednich, folie ochronne na samochód, przyciemnianie lamp samochodowych, bezinwazyjne przyciemnianie szyb, szkolenia z przyciemniania szyb, przyciemnianie szyb w Katowicach

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.