DarkGlass

Przyciemnianie przednich szyb samochodu folią typu Chameleon

Chcesz przyciemnić przednią szybę w samochodzie? Zapraszamy do skorzystania z oferty DarkGlass! Specjalizujemy się w bezinwazyjnym przyciemnianiu szyb w pojazdach wszystkich typów. Sprawdź szczegóły naszej oferty i umów się na przyciemnianie przedniej szyby już dziś!

Przyciemnianie przedniej szyby – czy jest dozwolone?

Na początek rozwiejemy wszelkie wątpliwości natury prawnej – tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami możesz przyciemnić przednią szybę w samochodzie. Są jednak pewne ograniczenia. Kluczowy jest współczynnik przepuszczania światła – w przypadku przedniej szyby i przednich szyb bocznych nie może być on niższy, niż 70%. 

Współczesne samochody często mają już fabrycznie przyciemnione szyby – stosując dodatkową folię bez odpowiedniego sprawdzenia współczynnika przepuszczania może spowodować, że będzie on niższy, niż dopuszczalny. Dlatego w przypadku szyb przednich koniecznie skorzystaj z usług profesjonalistów!

W DarkGlass doskonale wiemy, jak dobrać optymalne przyciemnienie szyb przednich – zgodne z przepisami, a jednocześnie zapewniające właściwy efekt. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 32 308 07 06

W ramach usługi oklejania szyb przednich zapewniamy:

Oklejenie przedniej szyby – dlaczego warto?

Oklejenie folią UltraVision przednich szyby mają szereg zalet. Przede wszystkim uzyskujemy unikalny wygląd samochodu i poprawimy komfort jazdy – chronią przed padającymi promieniami słońca, szkodliwym wpływem UV i IR, a ponadto polepszają skuteczność klimatyzacji. Wysokiej klasy folie redukują promienie podczerwone (IR) do 90% – dzięki temu chronią przed nadmiernie wysoką temperaturą latem, z kolei zimą zatrzymują ciepło wewnątrz pojazdu.

Profesjonalne oklejanie szyb przednich w DarkGlass

Folia UltraVision występuje w kilku wariantach. Dzięki temu naszym Klientom możemy zaoferować szeroki wybór folii o różnych właściwościach i cenach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej folii do przyciemniania przedniej szyby w Twoim aucie. Ponadto w ramach wykonanej usługi otrzymasz gwarancję – czas jej trwania zależy od rodzaju wybranej folii.

 

Masz pytania? Chcesz umówić się na przyciemnienie szyb przednich? Zadzwoń do nas lub odwiedź naszą siedzibę w Chorzowie, przy ul. 3 maja 165!

Przyciemnianie szyb przednich to elegancja i prestiż.

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: przyciemnianie lamp samochodowych, folie ochronne na samochód, oklejanie wnętrza samochodu, bezinwazyjne przyciemnianie szyb, szkolenia z przyciemniania szyb, przyciemnianie szyb Katowice

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.