DarkGlass

Przyciemnianie lamp

W przypadku, gdy klosze od świateł w Twoim samochodzie zmatowiały lub ich barwa nie pasuje do karoserii, nie musisz kupować nowych. Zmiana koloru lamp przez ich przyciemnienie, przekształci ich charakter nadając im całkowicie nowy wymiar.

Zapraszamy do współpracy właścicieli każdego rodzaju kloszy, nawet najbardziej niestandardowych. Każdy reflektor odnowimy, zmienimy jego kolor lub „przydymimy”. Profesjonalne przyciemnianie lamp, którym zajmujemy się w naszej firmie to sposób na nadanie samochodowi w pełni sportowego charakteru.

Przyciemnianie reflektorów - Efektowna ochrona świateł

Oferowana przez nas usługa polega na nałożeniu folii ochronnej PPF Stek zarówno na przednie, jak i na tylne reflektory. Nasza propozycja opiera się na przyciemnieniu ich przez nadanie im jednego z dwóch odcieni – DYNOSMOKE (ciemnego) lub DYNOSHADE oraz DYNOSHIELD (jasnego). Dzięki temu, zyskujesz możliwość zmiany koloru lampy idealnie pasującego do lakieru Twojego samochodu. W przypadku gustownych limuzyn, taki zabieg zdecydowanie podkreśla ich elegancję. Z kolei auto sportowe, zyskuje na wizualnej dynamiczności i agresywności.


Przyciemnianie lamp to jednak nie tylko poprawa aspektów wizualnych i zmiana ich koloru. Zamontowana folia PPF Stek to także doskonała ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Reflektory są zabezpieczone przed uderzeniami, zadrapaniami oraz przed matowieniem w starciu z promieniami słonecznymi. Warto skorzystać z usług profesjonalisty, gdyż błędnie nałożona folia lub jej zamiennik może sprawić, że całość będzie się prezentować co najmniej nieestetycznie. Dodatkowo, można nie uzyskać pełnej funkcjonalności jaką niesie za sobą zastosowanie materiału PPF Stek.

Przyciemnianie lamp - Katowice i okolice

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Przyciemnianie świateł - FAQ

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Jak przygotować lampy do przyciemniania?

Lampy samochodowe można przyciemniać dwoma metodami – na sucho i na mokro. Niezależnie od zastosowanej metody, przed przystąpieniem do prac należy odtłuścić reflektory. Nie można do tego jednak wykorzystać środków z wysoką zawartością alkoholu ani surface cleanerów – wchodzą one w reakcję z poliwęglanem, z którego wykonana jest większość kloszy lamp, co prowadzi do zniszczenia ich powierzchni. Z tego względu do odtłuszczania wykorzystuje się np. płyn do szyb. Przy odtłuszczaniu nie można zapomnieć o zagłębieniach przy krawędziach reflektorów – najłatwiej dotrzeć do nich, używając rakli owiniętej mikrofibrą.

Czym przyciemniamy lampy?

W naszej pracy wykorzystujemy folie PPF Stek w trzech, różnych rodzajach – DYNOSMOKE, DYNOSHADE oraz DYNOSHIELD. Umożliwiają one przyciemnienie reflektorów i nadanie im oryginalnego wyglądu, a jednocześnie wzmacniają je i zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Czy przyciemnianie lamp samochodowych jest legalne?

Przyciemnianie reflektorów jest nielegalne, a odpowiedzialność za taką modyfikację samochodu spada na jego właściciela. Z tego względu każdego klienta, chcącego skorzystać z usługi przyciemniania świateł informujemy o obowiązujących przepisach oraz że przyciemnianie wykonujemy wyłącznie na jego odpowiedzialność.

Co grozi za przyciemnione światła?

Zgodnie z przepisami unijnymi, obowiązującymi również w Polsce, wszystkie elementy pojazdu muszą posiadać atest. Ingerencja w reflektory, w tym ich przyciemnianie, sprawia, że tracą one swój atest – jeśli więc zostaniemy zatrzymani przez policję w aucie z przyciemnionymi światłami, możemy otrzymać mandat karny za poruszanie się pojazdem nieprzystosowanym do ruchu drogowego.

przyciemnianie reflektorów

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.