DarkGlass

Oklejanie samochodu cennik

Chcesz okleić samochód folią ochronną? Zapoznaj się z naszym cennikiem tej usługi! Wykonujemy oklejanie samochodów wszystkich typów i marek – w całości oraz pojedynczych elementów. Dowiedz się, ile zapłacisz za oklejenie auta w DarkGlass!

Cennik oklejania samochodu folią ochronną

Od czego zależy cena oklejania samochodu?

Na to, ile w ostateczności musisz zapłacić za oklejanie samochodu wpływa kilka czynników. Przede wszystkim – jego rozmiar, czyli segment. Istotny jest również koszt samej folii, zależny m.in. od jej jakości.

Cennik oklejania samochodu a typ auta

Cennik oklejania samochodu jest ściśle zależny od gabarytów auta. Im mniejszy samochód, tym szybsze i łatwiejsze jest jego oklejanie – a co za tym idzie, cena usługi jest niższa. Ponadto, do oklejania małego samochodu zużywa się mniej materiału, co również przekłada się na korzystniejszą cenę oklejania.

Krótko mówiąc, za oklejenie małego, miejskiego samochodu segmentu A zapłacisz mniej, niż za oklejenie SUVa czy kombi segmentu D. Mimo to gwarantujemy korzystne ceny naszych usług – a także wysoką jakość wykonania i skuteczność wykonanego zabezpieczenia karoserii.

Cennik oklejania auta a zabezpieczane elementy

Klienci nie zawsze decydują się na oklejanie całego samochodu – często wystarczające jest zabezpieczenie folią jedynie najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów. W tym przypadku cena zależy od rodzaju części, jej powierzchni, trudności jej zabezpieczenia oraz liczby elementów do oklejenia. Przykładowo, koszt popularnej usługi ochronnego oklejania progów zaczyna się już od 100 zł za sztukę.

Cennik oklejania auta a zabezpieczane elementy

Na całkowity koszt usługi wpływa oczywiście również koszt wykorzystanej do oklejania samochodu folii. Im lepszej jakości materiał i bardziej renomowanej marki, tym cena usługi będzie wyższa.

Najtańszym rozwiązaniem są folie polimerowe, stanowiące dobry kompromis pomiędzy jakością a ceną. Droższą opcją jest coraz popularniejsze oklejanie carbonem – w przypadku tego rodzaju folii należy liczyć się z wydatkiem o 30-60% wyższym niż w przypadku folii polimerowych. Inną, zyskującą na popularności opcją jest tzw. folia wylewana – w jej przypadku koszt materiału i usługi jest o ok. 20% wyższy w porównaniu ze standardową folią polimerową.

DarkGlass

Oklejanie samochodu - cennik indywidualny

Potrzebujesz niestandardowej usługi oklejania samochodu? Zastanawiasz się, ile może kosztować taka realizacja? Skontaktuj się z nami – podaj wszystkie szczegóły realizacji, a my wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę oklejania samochodu.

Zapraszamy do kontaktu!

Przyciemniane szyby to elegancja i prestiż.

Sprawdź także nasze usługi: przyciemnianie lamp samochodowych, folie ochronne na samochód, oklejanie wnętrza samochodu, bezinwazyjne przyciemnianie szyb, szkolenia z przyciemniania szyb

Pracujemy w lokalizacji Ul. 3 Maja 165 w Chorzowie Przy DTŚ i dotrzesz do nas bez problemu z następujących miast: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Mysłowice – Profesjonalne przyciemnianie szyb DarkGlass.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.