DarkGlass

Folia ochronna na lakier samochodowy

Folia ochronna PPF dzięki swoim doskonałym właściwościom, stanowi idealną ochronę wszystkich powierzchni lakierowanych Twojego pojazdu. Stanowi ona niezwykle grubą powłokę chroniącą karoserię przed takimi zagrożeniami jak: uderzenia kamieni, wszelkie drobne zarysowania i otarcia parkingowe, akty wandalizmu np. rysowanie kluczem.

Skuteczna ochrona

Niezależnie od tego, gdzie zostawiasz auto – na miejskim parkingu w centrum, czy blisko swojego domu – karoseria samochodu stale narażona jest na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczanie lakieru środkami dostępnymi w supermarketach nigdy nie będzie tak efektywne, jak folia ochronna PPF. Oklejanie aut tym materiałem pozwala cieszyć się doskonałym stanem karoserii na lata. Przede wszystkim, staje się ona odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Skutecznie zabezpiecza lakier przed zarysowaniami i zadrapaniami. W przypadku powstania zadrapania na folii, pod wpływem ciepła materiał sam się regeneruje. Dodatkowo, opiera się negatywnym skutkom warunków atmosferycznych. Latem chroni karoserię przed niebezpiecznymi dla samochodu promieniami ultrafioletowymi, z kolei zimą – stanowi ochronę przed solą stosowaną na polskich drogach. Dzięki oklejeniu auta nawet najbardziej newralgiczne miejsca zostają zabezpieczone przed powstawaniem korozji.

Użytkowanie pojazdu

Warto zwrócić uwagę, że stosowana przez nas folia ochronna PPF jest niewidoczna dla oka, za to jej działanie jest niezwykle odczuwalne. Przede wszystkim podczas mycia karoserii woda gromadzi się w kroplach, przez co wyeliminowana zostaje możliwość powstania smug. Całość staje się w pełni estetyczna i łatwiej utrzymać pojazd w czystości. Właściwość ta, uniemożliwia również owadom i wszelkim zabrudzeniom osadzanie się na zabezpieczonym lakierze. Chcąc nadać blask swojemu samochodowi, wystarczy go umyć wodą z płynem. Nie ma konieczności stosowania wosków, których nakładanie często bywa czasochłonne.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę, gdyż im szybciej oklejone zostanie auto, tym dłużej będziesz cieszył się pięknem jego zabezpieczonego lakieru.

  • zabezpiecza lakier i karoserię przed uszkodzeniami szczególnie polecamy właścicielom nowych samochodów,
  • montaż folii odbywa się z gotowych szablonów przez co unikamy cięcia folii na samochodzie,
  • brak śladów po kleju po usunięciu folii,
  • zabezpieczenie lakieru przed zarysowaniami – idealna dla aut pokazowych,
  • wysoka trwałość i odporność na UV,
  • konserwacja karoserii foliowanych identyczna jak lakierowanych.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.